FOURTH 
1993 Cory Connell 75-B
1996 Jacob Smith 105-B
1997 Jacob Smith 115-C
1999 Justin Terhune 120-BH
1999 Matt Keasler 185-C
2000 Cody Smith 95-C
2002 Colton Smith 75-B
2003 Kevin Harp 95-B
2004 Ryan Africa 105-B
2004 Jeremy Garvin 135-C
2005 Kevin Harp 145-C
2006 Ryan Maas 140-A
2007 Ryan Maas 165-B
2009 Ryan Maas 189-C

SIXTH

1993 Nate Thomas 160-B
1994 JR Watson 90-A
1999 Greg Lalla 115-B
2001 Zach McKray 100-C
2002 Patrick Horras 115-B
2006 Austin Ronan 95-C
2007 Austin Ronan 110-C
2008 Seth Schwarting 60-B
2010 Andrew Mahone 160-C
2013 Dillon Africa 145-C
2015 Cale Seaton 55-A

THIRD
1996 Bob Hesseltine 95-A
1998 Jacob Smith 130-C
1998 Bob Hesseltine 120-B
1999 Zach McKray 75-B
2001 Kyle Anson 110-C
2001 Greg Lalla 160-C
2002 Hiram Serrano 260-C
2010 Jacob Dykes 100-A
2010 Ryan Maas 215-C
2013 Taylor Schwartzman 118-A
2013 Nick Milder 120-B
2015 Kyle Hefley 135-C

STATE CHAMPIONS 
1994 Jacob Smith 80-A
1994 Cory Connell 80-B
1995 Cory Connell 85-C
1996 Cory Connell 95-C
1997 Sam Keasler 165-C
1999 Hiram Serrano 175-A
1999 Kyle Anson 75-C
2000 Zach McKray 80-C
2012 Jacob Dykes 115-B
2013 Ben Kueter 85-A

eighth

2000 Colton Smith 70-A
2005 Seth Schwarting 50-A
2007 Seth Schwarting 50-A
2015 Ethan Wood 75-C 

City High Matpac Wrestling Club © 2015 | All Rights Reserved

STATE RUNNER-UPS 
1992 Cory Connell 70-A
1997 Kyle Anson 70-A
1997 Matt Keasler 130-B
1998 Kyle Anson 75-B
2008 Ryan Mass 185-B
2011 Kyle Hefley 75-A
2012 Jeremiah Collins 55-A
2013 Joey Harney 70-C

SEVENTH

1999 Cody Smith 80-C
2003 David Schomer 95-C
2208 Anthony Skriver 108-A
2009 Dillon Africa 95-A
2011 Jacob Dykes 110-B
2011 Jacob Powers 70-C
2013 Jacob Dykes 130-C

FIFTH

1995 Cody Smith 55-A
1997 Justin Terhune 95-A
1998 Cody Smith 70-B
2000 Casey Kidwell 80-A
2001 Vinny Chaires 150-B
2002 Kyven Gadson 75-A
2003 Vinny Chaires 171-C
2006 Seth Schwarting 50-A
2011 Dillon Africa 120-B
2013 Kyle Hefley 100-B

aau placewinners

A Division Grades 3rd and 4th / B Division Grades 5th and 6th / C Division Grades 7th and 8th